atgal

Tandemo tipo mobili melžimo aikštelė MOTECH6

Technikos tipas
Nauja
Tipas
Dažyta, be plovimo.
Vietų skaičius
6

Papildomai: automatinis plovimas

Mobili, lengvai transportuojama  melžimo aikštelė  MOTECH-6 su grindiniu yra skirta  keturių karvių vienu metu melžimui laukuose naudojant mobilius melžimo agregatus. Taip pat ji gali būti naudojama kaip stacionari palaido gyvulių laikymo tvartuose.

Aikštelė Motech-6 savo dizainu yra patogi ir saugi: viduryje yra įrengtas aptarnaujančio asmens (melžėjo) takas, kurio šonuose lygiagrečiai yra išdėstyti karvių stovėjimo gardai ir  melžėjas gali stebėti gyvulį visu ilgiu. Tai suteikia galimybę  gyvuliui geriau priprasti prie aptarnaujančio asmens, o šis yra visiškai saugus, nes yra dalinai atskiroje patalpoje.  Iš šios padėties aptarnaujantis asmuo gali lengvai ir saugiai prieiti prie tešmens, uždėti ir nuimti melžiklius, patikrinti gyvulio sveikatos būklę ir tt.

Kai karvė pamelžta, ji išleidžiama iš gardo, atpalaidavus iš vidaus valdomą lyną. Kai viena karvė palieka stovėjimo vietą , kita yra įleidžiama pro kitus vartus (vartai atsidaro automatiškai).

Melžimo aikštelė MOTECH-6 montuojama su pieno linija ir be jos (pagal kliento pageidavimą). Nors šios aikštelės įrengimas yra kiek brangesnis nei tradicinio modelio, tačiau šio tipo aikštelės yra vertinamos kaip patogiausios ir saugiausios tiek gyvuliui, tiek jį aptarnaujančiam asmeniui. Pagal klientų pageidavimus daromi įvairūs aikštelės pakeitimai (pvz. įrengiama uždara patalpa šaldytuvui).

Klauskite