atgal

Vakuuminis siurblys HERTELL KD-5000

Našumas
iki 5000 l / min
Technikos tipas
Nauja
Triukšmo lygis
86 (dB)
Svoris
75 kg
Reikalinga galia
12 kW
Maksimalus vakuumas
90 %
Maksimalus spaudimas
1.5 bar
Apsisukimai
540 aps. / min

Vakuuminiai siurbliai skirti įvairių dujų išpumpavimui iš uždarų sistemų ir vakuumo sudarymui. Jie dažniausiai naudojami pramoniniuose ir žemės ūkio pastatuose, energetikos įmonėse ir kitose vietose

Ispanų kompanija „Hertell“ yra ilgametę patirtį turinti specializuota bendrovė, gaminanti vakuumo, vandens siurblius, pavarų dėžes ir kitą techniką. Platus produkcijos pasirinkimas leidžia pasirinkti produktą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

Priklausomai nuo vakuuminio įrenginio, vakuumo mažinimo vožtuvas (4 taip pat) gali būti įrengtas ant vakuuminio siurblio tam, kad būtų galima sumažinti maksimalų vakuumo lygį. Jei sumažinsite vakuumo ilgi, pailgės siurblio darbo laikas. Visa tai taip pat priklauso nuo vakuuminės cisternos darbo sąlygų.

Įspėjimas: „KD“ siurbliai visada veikia prieš laikrodžio rodyklę, kaip ir nurodyta ant priekinio dangtelio. Vakuuminiai siurbliai atitinka mašinų direktyvą 89/392/CEE ir jos tolimesnę pataisą 98/37/CEE pagal vakuuminių siurblių ir kompresorių standartus UNE – EN 1012-1 bei UNE – EN 1012-2.

Klauskite